Server'lar ne zaman kapanacak acaba

I Can Football ile ilgili her t├╝rl├╝ konunun payla┼č─▒labilece─či t├╝m ICF oyuncular─▒n─▒n bulu┼čma alan─▒

Server'lar ne zaman kapanacak acaba

─░leti Blackcat 30 Eyl 2017 15:49

Bu koca devir resmi olarak ne zaman kapan─▒r acaba. S─▒k─▒ dostluklar─▒n olu┼čtu─ču,en keyifli zamanlar─▒n ge├žirildi─či bu oyunun fi┼či ne zaman ├žekilebilir.

Buraya uzun uzun yazmak isterdim ama 1 yetkilinin bakabilece─čini sanm─▒yorum. Oyunun ba─čl─▒ oldu─ču ┼čirketin tamamiyle oyunu devretmesi (t├╝rk telekom dan bi hareket beklemek sa├žma olur art─▒k) ve yeni ┼čirketin oyunu ilk olarak eski oyuncularla daha sonra yeni oyuncularla bulu┼čturmak ├╝zere bir reklam b├╝t├žesi tahsis etmesi gerekecek. Geli┼čtirmeler de daha sonra olacak ┼čeyler tabi.

Kimse bu riski g├Âze alam─▒yor ve bu y├╝zden oyun burada kald─▒ belki de. Sebebi de ICF 2'de ya┼čan─▒lan ├ž├Âk├╝┼č oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum.

Ben de bu ├ž├Âk├╝┼čten sonra oyunu b─▒rakanlar birisiyim. 2009dan beri oynuyordum. Ama buraya kadar oynayan ve elinden geldi─čince oyuna sahip ├ž─▒kmaya ├žal─▒┼čan arkada┼člara te┼čekk├╝r ediyorum kendi ad─▒ma.

Umar─▒m bu oyunu kaybetmeyiz. Yakla┼č─▒k 10 sene oldu arkada┼člar. Buna benzer bir oyun yap─▒labildi mi t├╝rkler taraf─▒ndan pc de mobilde. B├Âyle bir de─čeri kaybedece─čiz art─▒k. Tek temennim bir ┼čeylerin de─či┼čmesi art─▒k.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Blackcat
Amat├Âr Futbolcu
Amat├Âr Futbolcu

─░leti: 67
Kay─▒t: 09 ┼×ub 2010 22:31
Futbolcu Ad─▒: Johan M├╝ller
Mevki: Defans
Mevki No: 4

Trib├╝n

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu g├Âr├╝nt├╝leyenler: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ve 7 misafir